nemokumas, nemokumo, nemokumui
nemokumas, nemokumo, nemokumui
cr
BETA versija - galimi netikslumai.

Mportas, UAB nemokumo pranešimas

UŽDAROJI AKCINĖ BENDROVĖ „MPORTAS“ 

Juridinio asmens kodas 304950818, PVM mokėtojo kodas LT100012074113 

buveinės adresas Savanorių pr. 1, LT-03116 Vilnius 

***

PRANEŠIMAS DĖL UAB „MPORTAS“ BANKROTO PROCESO INICIJAVIMO 

2023 m. spalio 12 d. 

Vilnius 

Vadovaudamiesi Lietuvos Respublikos juridinių asmenų nemokumo įstatymo (toliau JANĮ) 8 straipsnio nuostatomis UAB „Mportas“, juridinio asmens kodas 304950818, (toliau Bendrovė), praneša, kad dėl sunkios finansinės padėties neturi galimybės įvykdyti prisiimtų įsipareigojimų, todėl siekdama apsaugoti kreditorių interesu, praneša, jog inicijuoja Bendrovės bankroto procesą teismo tvarka. 

Vadovaujantis JANĮ 8 straipsnio 1-3 punktais, prašome Jūsų per 15 dienų terminą nurodyti, ar sutinkate sudaryti susitarimą dėl pagalbos suteikimo Bendrovei, atsisakant didžiosios dalies turtinio reikalavimo į Bendrovę, o likusį reikalavimą išdėstant keleto metų laikotarpiui. 

Pažymime, kad jeigu per 15 dienų terminą nebus sudarytas susitarimas dėl pagalbos, Bendrovės vadovas kreipsis į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo JANĮ 16 straipsnio 1 dalies 1 punkto pagrindu. 

Prašome įsivertinti, jog tam, kad Bendrovė galėtų sudaryti ir vykdyti susitarimus dėl pagalbos, išlikdama gyvybinga bei išvengti bankroto, kreditorių pagalba finansiniams sunkumams įveikti turi būti daranti esminę įtaką Bendrovei. Jei kreditorių pagalba nebus gauta (nebus sudaryti susitarimai dėl pagalbos), Bendrovė bus priversta teikti teismui pareiškimą dėl bankroto bylos iškėlimo. 

Šis pranešimas yra laikomas nemokumo proceso iniciavimo pradžia JANĮ 8 straipsnio prasme. 

Mūsų duomenimis Bendrovės įsiskolinimas Jūsų naudai sudaro *** eurų sumą. Jeigu Jūsų duomenys skiriasi, prašome pateikti skolų suderinimo aktą su tai patvirtinančiais duomenimis. 

Kilus klausimams, prašome susisiekti, esame pasirengę bendradarbiauti. Atsakymą per nurodytą terminą prašome siųsti elektroniniu paštu ***. Nesulaukus atsakymo per nustatytą terminą laikysime, kad atsisakote sudaryti susitarimą dėl pagalbos Bendrovei. 

UAB „Mportas“ direktorius ***

Įmonės paskelbusios nemokumą:

*Rodomi tie nemokumo pranešimai, kuriais pasidalino kreditoriai. Jei nemokumo pranešimo nėra - tai nereiškia, jog bendrovė nepradėjo nemokumo proceso.

Atsiųskite nemokumo pranešimą vertinimui: nemokumas@cr.lt

© Creditreform Lietuva, 2020. Nemokumo Vertinimo Sistema