Vartotojo vardas   
Slaptažodis  Pamiršau slaptažodį
Registracija
SVARBU: trumpos ataskaitos iš 21 Europos šalių, nuo šiol LENKIJOS ir LATVIJOS. Užsakymams: nariai@cr.lt, pardavimai@cr.lt
Detali paieška
Pavadinimas* arba Įmonės kodas
Galiojantis PVM kodas
Kontaktinė informacija
+370    
+370    
+370    
Adresas
Detali paieška
Pavadinimas
Crefo numeris
Registro Nr.
Kontaktinė informacija
 
Adresas
 
 

Cr.Lt Įmonių nemokumas

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z KITA

PRANEŠIMAS 

APIE UAB ALINITA NEMOKUMO PROCESO INICIJAVIMĄ, SIŪLYMĄ SUDARYTI SUSITARIMUS DĖL PAGALBOS 


Informuojame, kad UAB ALINITA turi finansinių sunkumų, todėl vadovaujantis Lietuvos Respublikos juridinių asmenų nemokumo įstatymo (toliau JANĮ) nuostatomis. UAB ALINITA teikia šį pranešimą kreditoriui dėl nemokumo proceso inicijavimo, susitarimo dėl pagalbos sudarymo ir restruktūrizavimo proceso inicijavimo. 

Remiantis buhalteriniais apskaitos duomenimis, 2024 m. gegužės 29 d. UAB ALINITA Jums yra skolinga *** EUR 

Vadovaujantis JANĮ 8 str. reikalavimais, Bendrovė yra įpareigota siūlyti Bendrovės kreditoriams sudaryti susitarimą dėl pagalbos. Vykdydama šią pareigą, Bendrovė sialo kreditoriui sudaryti susitarimą dėl pagalbos ir prašo kreditoriaus sutikti atidėti Bendrovės jam vykdytinų finansinių įsipareigojimų įvykdymo terminą iki terminų, nurodytų UAB ALINITA restruktūrizavimo plano projekte, taikytinų kreditorinių reikalavimų tenkinimo eilei, kuriai priskirtini kreditoriaus reikalavimai. 

Kreditoriaus sutikimas suteikti pagalbą Bendrovei turi būti pateiktas raštu iki 2024 m. birželio 28 d. Kreditoriui nepateikus sutikimo suteikti pagalbą iki nustatyto termino, bus laikoma, kad kreditorius atsisakė sudaryti susitarimą dėl pagalbos. 

Tuo atveju, jeigu Bendrovei nepavyktų su visais kreditoriais sudaryti susitarimų dėl pagalbos, Bendrovė bus priversta inicijuoti restruktūrizavimo procesą. 

UAB ALINITA yra parengusi restruktūrizavimo projektą. 

Dėl išsamesnės informacijos apie restruktūrizavimo procesą ir/ar susipažinimo su restruktūrizavimo projektu kreiptis el. paštu *** ar telefonu ***. 

UAB ALINITA direktorius ***