Vartotojo vardas   
Slaptažodis  Pamiršau slaptažodį
Registracija
SVARBU: trumpos ataskaitos iš 20 Europos šalių, nuo šiol LENKIJOS ir OLANDIJOS. Užsakymams: nariai@cr.lt, pardavimai@cr.lt
Detali paieška
Pavadinimas* arba Įmonės kodas
Galiojantis PVM kodas
Kontaktinė informacija
+370    
+370    
+370    
Adresas
Detali paieška
Pavadinimas
Crefo numeris
Registro Nr.
Kontaktinė informacija
 
Adresas
 
 

Cr.Lt Įmonių nemokumas

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z KITA

PRANEŠIMAS 

DĖL NEMOKUMO PROCESO INICIJAVIMO 

2024 m. kovo 25 d. 


Pranešame Jums, kad UAB „Mano valda įmonės kodas 111697110, juridinio asmens adresas - Savanorių per. 286, Kaunas, 2024 m. kovo 01 d. duomenimis Jums yra skolinga *** Eur.

Deja, tačiau dėl susiklosčiusios ekonominės situacijos UAB „Mano valda neturi finansinių galimybių Jums grąžinti skolą ir yra priversta inicijuoti nemokumo procedūrą. Iš viso, šiai dienai UAB „Mano valda turi apie 298 000 Eur skolą darbuotojams, valstybės institucijoms, paslaugų ir prekių tiekėjams. 

Juridinių asmenų nemokumo įstatymo 8 str. 2 d. ir 10 str. nurodyto susitarimo dėl pagalbos sudaryti nesiūlome, kadangi savo įsipareigojimų ir prievolių įvykdyti neturime galimybių dėl ūkinės – komercinės veiklos visiško sustabdymo ir negalėjimo generuoti pajamų. 

Tuo pačiu nurodome, kad UAB „Mano valda bankroto procesą vykdyti ne teismo tvarka nėra pagrindo, nes keleto kreditorių iniciatyva teismuose pareikšti turtiniai reikalavimai, yra vykdomos išieškojimo procedūros, o VMI prie FM išieško mokestinę nepriemoką iš įmonės turto (JANĮ 11 str. 1 d.). 

Kadangi UAB „Mano valda negali ir artimiausiu laiku negalės įvykdyti turtinių prievolių, be to siekiant kuo operatyviau ir kiek įmanoma didesne apimtimi patenkinti kreditorių finansinius reikalavimus, stabdyti UAB „Mano valda“ įsipareigojimų kreditoriams didėjimą bei vadovaujantis Juridinių asmenų nemokumo įstatymo 2 str. 7 d., 13 str. 2 d. 1 p., juridinio asmens vadovas po 15 dienų nuo šio pranešimo įteikimo kreditoriui dienos inicijuos nemokumo procesą (Vadovaujantis JANĮ 8 str. 1 d., šis pranešimas bus laikomas įteiktu praėjus 7 dienoms nuo jo išsiuntimo). 


Direktorius 
***