Vartotojo vardas   
Slaptažodis  Pamiršau slaptažodį
Registracija
SVARBU: trumpos ataskaitos iš 21 Europos šalių, nuo šiol LENKIJOS ir LATVIJOS. Užsakymams: nariai@cr.lt, pardavimai@cr.lt
Detali paieška
Pavadinimas* arba Įmonės kodas
Galiojantis PVM kodas
Kontaktinė informacija
+370    
+370    
+370    
Adresas
Detali paieška
Pavadinimas
Crefo numeris
Registro Nr.
Kontaktinė informacija
 
Adresas
 
 

Cr.Lt Įmonių nemokumas

A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z KITA

PRANEŠIMAS 

Dėl UAB „Simnola“ nemokumo proceso inicijavimo 

Alytus 

2023-03-06 

Informuojame, kad *** yra UAB „Simnola“ kreditorius ir pagal mūsų turimus buhalterinius duomenis UAB „Simnola“ jums yra skolinga *** eurų sumą. 

Šiuo metu UAB „Simnola“ turi didelių finansinių sunkumų, todėl remiantis LR Nemokumo įstatymo 8 str., siūlome Jums sudaryti rašytinį susitarimą dėl pagalbos, kuriuo būtų nurašoma 80 % UAB „Simnola“ skolos arba siūlome inicijuoti UAB „Simnola“ bankroto procedūrą ne teismo tvarka. 

Apie savo sutikimą ar nesutikimą dėl tokio susitarimo pasirašymo ar bankroto proceso inicijavimo ne teismo tvarka prašome mus informuoti el. paštu: *** per 25 kalendorines dienas nuo šio pranešimo išsiuntimo dienos. 

Jeigu Jūs nesutiksite su šiuo mūsų pasiūlymu sudaryti susitarimą dėl pagalbos ar bankroto proceso inicijavimo ne teismo tvarka arba iš viso neatsakysite į šį mūsų pranešimą, tuomet UAB „Simnola“ kreipsis į teismą dėl bankroto bylos iškėlimo šiai įmonei. 

Pagarbiai,  UAB „Simnola“ direktorius ***