Grįžti į viršų
openDetali paieška
➤ Detali paieška
Pavadinimas* arba Įmonės kodas

Prekinis ženklas*
Atstovas*
Galiojantis PVM kodas
   Kontaktinė informacija
Telefonas
+370    
Faksas
+370    
Mob. telefonas
+370    
El. paštas
Interneto puslapis
   Adresas
Miestas
Gatvė Namo nr.

 
close Suskleisti close
Vartotojo vardas   
Slaptažodis  Pamiršau slaptažodį
Registracija
LT EN DE

Išregistruotų įmonių sąrašas

2019-05 Puslapiai |  1 |  2 |  3 |  4 |  5 |  6 |
Nr. Įmonė   Nr. Įmonė
1. A. Adomaitienės firma   51. E. Agafonovo individuali įmonė
2. AB "Atominės energetikos sistemų montažas" darbininkų sąjunga   52. E. Butkienės įmonė
3. AB "Montuotojas" montavimo firmos Panevėžyje profesinė sąjunga   53. E. Dabužinsko individuali įmonė
4. AB "Telšių melioracija" profsąjungos komitetas   54. Eduardo Butos individuali įmonė "Edisonas"
5. A. Bukauskienės transporto paslaugų įmonė   55. Einoro Urbonavičiaus firma
6. A. Davidonio individuali įmonė   56. E. Razmino komercinė įmonė
7. Airijos asociacijos WOOLTSON LTD filialas   57. Estijos akcinės bendrovės "LISI" filialas "LISI-LIT"
8. Akcinės bendrovės "KAAPER" Vilniaus filialas   58. Firmos "CROWN DISTRI CENTER b.v." filialas Lietuvoje "Karūna Vilnius"
9. Akcinės bendrovės "Stumbras" Antanavo gamyklos profsąjungos organizacija   59. Firmos "EXPORT-IMPORT MATTHIAS DELL" filialas
10. Akcinės "ERFURTER IMMOBILIEN UND WIRTSCHAFTSFORDERUNGSGESELLSCHAFT MBH" bendrovės filialas   60. Firmos "S.C. International Ltd" Vilniaus filialas
11. A. Latako firma "Šuoras"   61. Firmos "VOLA-FP" filialas Lietuvoje
12. Aleksandro Melio individuai įmonė   62. Gamybos, paslaugų ir prekybos įmonės eksportas-importas "TREXIM" filialas
13. Alvito pagrindinės mokyklos jaunųjų ūkininkų ratelis   63. Gamybos, Prekybos ir Paslaugų įmonės "VER-BUS" filialas-komercinis centras "VILANDIS"
14. A. Mizerienės įmonė   64. G. Branicko personalinė įmonė
15. A. Nako įmonė   65. Geniaus Zuoko individuali įmonė
16. A. Radvilavičiaus įmonė   66. Gerdos Vorobejienės įmonė "Žiogelis"
17. Arūno Jakučio įmonė   67. G. Ožekausko firma
18. "ASSA-SILIKAAT" Vilniaus filialas   68. G. Ramono individuali įmonė
19. Astos Gricevičienės individuali įmonė   69. Gražiškių seniūnijos jaunimo centras "Ateitis"
20. Aušros Matulevičienės IĮ   70. G. Spudulio įmonė
21. Austrijos firmos "HATEX" ges.m.b.H filialas "LITHATEX"   71. Henriko Sarapino individuali įmonė
22. A. Zalagėno individuali įmonė   72. Hypoxi studija, UAB
23. Azerbaidžano firmos "TRIUMF" filialas   73. I. Golubevo firma
24. Baltarusijos-Lietuvos bendros įmonės "TRANZVENT" filialas   74. IĮ "Alexandru Japalau"
25. Bendros įmonės "ANATESSEK" filialas "Anatessek Vilnius"   75. IĮ "Analysis"
26. Bendros įmonės uždarosios akcinės bendrovės "YANA JV" Vilniaus filialas   76. IĮ "ARGAZ"
27. Bendros Latvijos-Vengrijos įmonės "Vengrobalt" Lietuvos filialas "VENGROBALT-2"   77. IĮ "ELEKTROSAUGA IR K"
28. Bendros Rusijos-Lietuvos-Baltarusijos įmonės akcinė bendrovės "INTAKT" filialas   78. IĮ "Elektrosaugos trikampis"
29. Bendros Rusijos-Lietuvos įmonės "MINEK, LTD" filialas   79. IĮ "Filinas"
30. Bendros Rusijos-Lietuvos įmonės uždarosios akcinės bendrovės "VVZ" Kauno filialas   80. IĮ "Geresnis gyvenimas"
31. Bendros TSRS-JAV-Lenkijos įmonės "Ankor" Vilniaus filialas   81. IĮ "Itervitas"
32. Bendros TSRS-Jugoslavijos įmonės "RIKON" filialas "RIKON"   82. IĮ "JOLISANDRA"
33. Bendrovės "Deutsch-Litauisches Kultur und Wirtschaftszentrum GmbH" filialas   83. IĮ "J-TRANSPORT"
34. Bendrovės "ROSH CREDIT INTERNATIONAL S.A.H." filialas "ROSH BALTICA"   84. IĮ "Nordic Construction SE"
35. Besčastnych privati firma   85. IĮ "Progunda"
36. Bieliausko individuali įmonė "DAVIJA"   86. IĮ "Todekora"
37. Birutės Delindienės įmonė   87. IĮ "TRANSPORTER"
38. Bozze, UAB   88. IĮ Turdus merula
39. BRAŽUOLĖS VAIKŲ IR TĖVŲ KLUBAS   89. Įmonės "B&W Handels GmbH" filialas Lietuvoje
40. Bulašo individuali įmonė "Kreivė"   90. Individuali įmonė "Acutus"
41. Čekijos Respublikos ribotos atsakomybės bendrovės "MOLT" filialas   91. Individuali įmonė "Gedsonas"
42. CORNELIU RUTCOVSCHI INDIVIDUALI ĮMONĖ   92. Individuali įmonė "GRAMM AVTOTRANS"
43. Daivos Gurevičienės individuali įmonė   93. Individuali įmonė "Ratuvis"
44. Darbas Europoje, UAB   94. Irinos Butnorienės įmonė
45. Daugiašakės įmonės "EXICO PROJECT Inc" filialas -prekybos namai "EKSIKOCENTRAS"   95. I. Sakaliūnienės personalinė įmonė
46. D. Normanto privati firma   96. Italijos kompanijos "PIAZZA ROSARIA" filialas "ROSARIA"
47. D. Sandanavičiūtės įmonė   97. J. Altunin individuali įmonė
48. D. Trušo individuali įmonė   98. JAV įmonės "Amber Air International LTD." filialas Lietuvoje "AMBER SERVICES INTERNATIONAL LTD."
49. D. Zakarevičiaus firma "EVS"   99. JAV Korporacijos "AM-SARAS, Inc" filialas
50. D. Ževuckio individuali įmonė   100. J. Dovgialo individuali įmonė "PULVENA"

Grįžti į viršų