Grįžti į viršų
openDetali paieška
➤ Detali paieška
Pavadinimas* arba Įmonės kodas

Prekinis ženklas*
Atstovas*
Galiojantis PVM kodas
   Kontaktinė informacija
Telefonas
+370    
Faksas
+370    
Mob. telefonas
+370    
El. paštas
Interneto puslapis
   Adresas
Miestas
Gatvė Namo nr.

 
close Suskleisti close
Vartotojo vardas   
Slaptažodis  Pamiršau slaptažodį
Registracija
LT EN DE

Išregistruotų įmonių sąrašas

2012-03 Puslapiai |  1 |  2 |  3 |  4 |
Nr. Įmonė   Nr. Įmonė
1. A. Anufrijevo prekybos įmonė   51. IĮ "Lauvila"
2. A. Avanesovo automobilių remonto įmonė   52. IĮ "LITVIRTA"
3. A. Buenanjo firma "ESPANITA"   53. IĮ "MIB apsauga"
4. Akcinė bendrovė "KLAIPĖDOS RESTAURATORIUS"   54. IĮ "Riagna"
5. A. Laurušonienės komercinė firma "EVA"   55. Individuali įmonė "Almon"
6. Albino Sinkevičiaus individuali įmonė   56. Individuali įmonė "Angelų miestas"
7. Algimanto Puidos įmonė   57. Individuali Ivan Jakuščionok įmonė
8. Algimanto Skeberdžio įmonė   58. I. Usienės įmonė "LIVEDAS"
9. Alvydo Butkaus įmonė   59. J. Brazausko įmonė
10. A. Mačiulio įmonė   60. J. Daigoriaus įmonė "Juozmila"
11. Anykščių paminklo Laisvei statybos paramos fondas   61. Jonavos miesto gyvenamojo namo savininkų bendrija Nr.11
12. A. Rožkovo įmonė "Automatika"   62. Joniškio rajono Rudiškių pradinė mokykla
13. A. Šišackio personalinė įmonė   63. Jono Vydmanto veterinarinių paslaugų punktas
14. Asociacija "Ararato vaikai"   64. Juozo Girčio IĮ
15. A. Spundzevičiaus komercinė prekybos įmonė   65. Juozo Lukošiūno įmonė "Kuorai"
16. A. Šulco IĮ   66. Juozo Tarasevičiaus įmonė
17. Audriaus Vaičiaus individuali įmonė   67. Kintų šaškių, šachmatų klubas "Baltasis rikis"
18. Aukštaitijos absolventų ir studentų sąjunga   68. Klimenko automobilių remonto įmonė
19. Austrijos bendrovės "NYCOMED OSTEUROPA MARKETING SERVICE GmbH" atstovybė   69. Kovalčiuk įmonė
20. A. Vitlipo paslaugų firma   70. K. Puišio individuali įmonė
21. Avižienienės siuvimo įmonė   71. L. Bernoto individuali įmonė
22. A. Želnio komercinė firma "SERDA"   72. Lietuvos šaulių sąjungos Kauno apskrities Vytauto Didžiojo šaulių 2-osios rinktinės Prienų šaulių 6-oji kuopa
23. Biudžetinė įstaiga "VILNIAUS SVEIKO MIESTO BIURAS"   73. Lietuvos Šaulių sąjungos Tauragės apskrities LDK Kęstučio Šaulių 7-osios rinktinės Jurbarko P.Paulaičio Šaulių 1-oji kuopa
24. Brėdikytės "Tarpdurio lėlių teatras"   74. Lietuvos šaulių sąjungos Tauragės apskrities rinktinės sporto klubas
25. Bronislovo Gairionio įmonė   75. Lietuvos socialdemokratų partijos Alytaus rajono skyrius
26. C. Košio įmonė   76. Lietuvos socialdemokratų partijos Elektrėnų skyrius
27. Dalios Liaškuvienės praktikos firma   77. Lietuvos socialdemokratų partijos Jurbarko rajono skyrius
28. Danguolės Urbelienės įmonė   78. Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno rajono skyrius
29. Dianos Mazūrienės firma   79. Lietuvos socialdemokratų partijos Klaipėdos rajono skyrius
30. D. Janušauskienės individuali įmonė   80. Lietuvos socialdemokratų partijos Lazdijų rajono skyrius
31. D. Martinkėnienės įmonė   81. Lietuvos socialdemokratų partijos Panevėžio miesto skyrius
32. Dmitrij Kisilevič individuali įmonė   82. Lietuvos socialdemokratų partijos Pasvalio rajono skyrius
33. D. Paberalienės įmonė   83. Lietuvos socialdemokratų partijos Širvintų rajono skyrius
34. D. Žarnausko įmonė   84. Lietuvos socialdemokratų partijos Švenčionių rajono skyrius
35. Eriko Gaižausko firma   85. Lietuvos socialdemokratų partijos Tauragės rajono skyrius
36. F. Andrejevos personalinė firma   86. Lietuvos socialdemokratų partijos Trakų rajono skyrius
37. G. Čepulio individuali įmonė   87. Lietuvos socialdemokratų partijos Ukmergės rajono skyrius
38. G. Čepulio individualios įmonės filialas   88. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus miesto skyrius
39. Generolo majoro Jono Kronkaičio labdaros ir paramos fondas   89. Lietuvos socialdemokratų partijos Vilniaus rajono skyrius
40. Geraskovo įmonė   90. Lionės Vainorienės įmonė
41. Giedrės Rožanskienės individuali įmonė   91. L. ir O. Zimrukovskių firma "Oligija"
42. Gintauto Volbiko įmonė   92. L. Kulbio įmonė "Huronas"
43. Ginto Ščerbetkos individuali įmonė   93. L. Striganavičiaus personalinė įmonė "SIDOLIS"
44. "Gironda PLIUS", UAB   94. L. Žilytės konsultacinė agentūra "FORTENA"
45. I. Dvareckienės individuali įmonė   95. Margaritos Melikdžanian įmonė
46. IĮ "ANALINA"   96. Marijos Nekaltojo Prasidėjimo vargdienių seserų kongregacijos Lietuvos provincija
47. IĮ "Arnasa"   97. M. Klenavičiaus firma "Elfų šalis"
48. IĮ "Ernokata"   98. N. Aleksejevo gamybinė-komercinė įmonė "Meduvis"
49. IĮ "Ifana"   99. N. Balčiūnienės firma "NIRENIJA"
50. IĮ "Laimingų vaikų centras"   100. Nikitino įmonė

Grįžti į viršų