CR.LT helpKas yra CrefoCert STABILUS?

CrefoCert STABILUS – tai oficialus UAB Creditreform Lietuva patvirtinimas, kad jį gavusi įmonė daugiau kaip vienerius metus yra moki ir geros ekonominės būklės. Įvertinimą CrefoCert STABILUS gavusios įmonės UAB Creditreform Lietuva administruojamoje Lietuvos įmonių bazėje CR.lt rodomos su ženklu CrefoCert STABILUS. Minėtas įvertinimas suteikiamas tik UAB Creditreform Lietuva iniciatyva, jei įmonė atitinka reikalavimus, ir nėra parduodamas.

CrefoCert STABILUS privalumai

  • Saugus ir aiškus įmonės įvertinimo procesas;
  • Aiškūs ir viešai prieinami įvertinimo kriterijai;
  • Patikrinti, ar įmonė įvertinta CrefoCert STABILUS, bet kuris suinteresuotas asmuo gali internete CR.lt;
  • Naudojama patikima Vokietijos susivienijimo Verband der Vereine Creditreform, įkurto 1879 m., įmonių vertinimo metodika;
  • Pabrėžiama ne šios dienos, o ilgalaikė gera įmonės būklė.

CrefoCert STABILUS vertinimo kriterijai

Įvertinimas CrefoCert STABILUS suteikiamas Lietuvoje registruotoms kompanijoms, kurių ekonominė būklė vienerius ir daugiau metų atitinka tokius kriterijus:

  • rizikos klasė – 1,2,3 arba 4;
  • nebuvo kitų esminių grėsmių įmonei.

Tokios įmonės Lietuvos įmonių duomenų bazėje CR.lt pažymimos ženklu CrefoCert STABILUS.

Įvertinimas CrefoCert STABILUS galioja, o ženklas bazėje CR.lt rodomas tol, kol įmonė atitinka CrefoCert kriterijus. Jei įmonės parametrai tampa prastesni nei nurodyta aukščiau, įvertinimas nustoja galioti, o ženklas CR.lt neberodomas iki tol, kol įmonės parametrai vėl atitiks CrefoCert STABILUS kriterijus.

Įmonės, gavusios ženklą , gali apie tai informuoti partnerius, klientus ir kreditorius, įsigydamos popierinį ar elektroninį stabilumą patvirtinantį dokumentą (lietuvių ar kt. kalba) arba tarptautinį sertifikatą CrefoZert.

Įmonės, išlaikančios stabilumą du ir daugiau metų turi teisę įsigyti specialų numeruotą sidabrinį sertifikatą

Užsakyti:

Įmonės, kurioms bus išduotas įvertinimo patvirtinimas, taip pat bus skelbiamos ir užsienio verslininkams skirtame „Stabilių Lietuvos įmonių sąraše“ - www.stabilus.lt lietuvių, anglų ir rusų kalbomis.